Najgorzej poleca: Dead Poison

Nowy rok to nie tylko zmiana w kalendarzu, ale także zmiana na Najgorzej. Będzie jeszcze gorzej, a to m.in. za sprawą tego, że zaczynamy w nowej serii pokazywać materiały nie tylko swoje, ale także innych, ciekawych Twórców. Na pierwszy ogień idzie Dead Poison (możecie sprawdzić jego Twittera). Jak sam siebie określa, jest Mężem, Ojcem, YouTuberem oraz Streamerem. Wy możecie kojarzyć go z Twitcha, choć dzisiaj polecę przedostatni aspekt jego twórczości, czyli filmy. Poniżej zamieściłem próbkę trzech materiałów, które moim zdaniem całkiem trafnie oddają ostatni przekrój i różnorodność kanału.

Jeśli podoba się Wam to co widzicie, to nie wahajcie się przed subskrybowaniem oraz sprawdzeniem deadpoisonowych sołszyl media – dzieje się tam dużo i mam nadzieję, że będzie się działo dalej.

PS. To nie jest reklama, Dead Poison nie wysłał nam nawet żadnych promek! Cyklem Najgorzej poleca chcemy po prostu pokazać fajnych Twórców, którzy orbitują gdzieś niedaleko Najgorzej. Będziemy w nim prezentować zarówno nowe znaleziska, jak i wracać do tych już ujawnionych – jeśli macie jakieś propozycje to nie bójcie się z nami skontaktować! 

Dodaj komentarz

Leave a Reply