666 MHz: I padł

Tablety nigdy nie miały lekko. Od zawsze były cięższe, mniej poręczne i co najgorsze – dużo bardziej kosztowne. Dotykowy ekran to bardzo ciekawy gadżet, ale dużo traci, gdy matryca wyświetla toporny interfejs Windowsa. Jak zbierze się do kupy te wszystkie wady, okazuje się, że tablet to sprzęt dla bardzo specyficznej grupy osób – masochistów z nadmiarem gotówki. Tak było do niedawna. Teraz rynkiem włada Apple, które kolejny raz pokazało, że można inaczej. (źródło: http://gizmodo.pl)

(czytaj dalej na Gizmodo.pl)

Przyłącz się do konwersacji

3 komentarze

  1. Zapomniałeś dodać, że ekran dotykowy ma jeszcze jedną zasadniczą wadę, a mianowicie samą dotykowość. Raz mi się dorwał koleś z tłustymi łapami do telefonu dotykowego i było bardzo źle. Uwierz mi, nie dawaj telefonu grubasowi, który wcześniej wpieprzał pączka.

  2. Nie zajmuj się pisaniem recenzji/porównań bo robisz to nieudolnie i nie masz najmniejszego pojęcia o tym o czym piszesz. Proponowałbym takiemu gamoniowi i pustakowi jak ty zajęcie się lepieniem garnków albo wycinaniem origami może lepiej ci wyjdzie?

Dodaj komentarz

Leave a Reply